Splendid JOB pro StartupJobs

I když si před nedávnem prošli konzultacemi s koučem a klasickým 360͒ hodnocením, zajímalo je, jak náš produkt funguje, byli zvědavý, jestli zjistíme něco navíc.

Jak se z klienta stal partner

Projekt a myšlenka StartupJobs mi byla už delší dobu sympatická. A tak jsem se rozhodla kontaktovat zakladatele Filipa Mikschika. Představila jsem mu náš přístup k budování jména dobrého zaměstnavatele, založený na šťastných a spokojených zaměstnancích, a k mé radosti se Filip rozhodl, že to chce vyzkoušet.

I když si před nedávnem prošli konzultacemi s koučem a klasickým 360͒ hodnocením, zajímalo ho, jak náš produkt funguje, byl zvědavý, jestli zjistíme něco navíc, co případně ještě nepodchytili, a také jak bude vypadat firemní vysvědčení sestavené z názoru jeho kolegů “žraloků”, kterým by se mohli pochlubit.

Jak to celé dopadlo? Tyto tři slova nejlépe charakterizují Startupjobs podle jejich zaměstnanců. Jsou to: Přátelství, svoboda a zábava.

A skutečně, v odpovědích žraločího týmu se potvrdilo, že ve firmě vládne přátelská a pohodová atmosféra, sounáležitost s firmou, důvěra a  otevřenost vůči Filipovi. Práce je pro lidi výzvou a těší se ráno do práce. A to je velmi výjimečné.

Všichni zde považují svoji práci za smysluplnou, což splňuje jedno z hlavním kritérií angažovanosti zaměstnanců, stejně jako svoboda v práci, kterou lidem podle jejich názoru firma poskytuje. Navíc jsme společně zjistili, kde byl prostor pro zlepšení: důležité bylo si popovídat o vnímání možností rozvoje, a vlastní zapojení se žraloků na budování své kariéry v rámci firmy. Aby se opravdu cítili dobře vzhledem k jejich kariérním touhám a cílům.

Jsme rádi, že Filipovi a jeho kolegům náš průzkum ukázal, že je stále na čem pracovat:

“U nás ve StartupJobs je spokojenost našeho týmu klíčová a dlouhodobě na ní pracujeme. Proto jsem rád vyzkoušel interní průzkum spokojenosti a angažovanosti Splendid JOB , který nám jednak řekl, že to děláme dobře a zaměstnanci jsou u nás spokojení a zároveň vytipoval místa, kde je prostor ke zlepšení. Přehledný report a pěkné firemní vysvědčení je jen třešničkou na dortu. Pokud vám záleží na spokojenosti vašich zaměstnanců, je to ideální způsob, jak rychle a efektivně získat feedback, jestli se  opravdu ubíráte dobrým směrem.“

StartupJobs je tak podle výsledků průzkumu mezi zaměstnanci inspirací a příkladem dobrého zaměstnavatele i pro další firmy.

PS: Přijdou vám ty názvy firem dost podobné? Nejen, že se můžou zdát naše jména podobná, podobné máme s lidmi ze StartupJobs i hodnoty. A tak jako ve vztazích osobních, sdílení společných hodnot funguje i v podnikání. I proto se chystáme naše projekty vzájemně podpořit.  Těšte se na naši spolupráci. Coming soon:)

Jak to máte u vás ve firmě, myslíte si, že je tam také prostor ke zlepšení? Ozvěte se nám verca@splendidjob.cz