Řekli o nás

Jan Klusoň, Proud Chief @ Proudly

I když jsme zatím stále celkem malý tým, ve kterém máme maximální otevřenost, objevili jsme u nás díky průzkumu spoustu zajímavých věcí. Pozitivní zjištění nás motivovala a ujistila, že jdeme správným směrem a tam, kde byly drobné rezervy, mě to přinutilo zastavit, zamyslet se a dělat takové změny, aby byl tým spokojený a motivovaný, protože bez nich by Proudly nemohlo existovat. Díky za super práci SplendidJOB.

Ondra Krátký, CEO @ Liftago

Čeho si vážím na Splendid JOB & přidaná hodnota:
– individuální a profesionální přístup
– rychlá komunikace a dodržování termínů
– jejich přístup ladí s naším otevřeným přístupem vůči týmu
– největší přínos: validace a zobjektivnění některých dojmů, některé nové aha momenty
 
Splendid JOB je zkrátka velmi unikátní nástroj pro sebezlepšování týmu dovnitř i budování pověsti dobrého zaměstnavatele navenek, a to s přispěním celého týmu. Věřím, že spolupráce bude pokračovat! Potvrdili jsme si silné stránky, ale na několika faktorech se hodláme výrazně zlepšovat.

Nela Liberdová , HR Manager @ Carebnb

Když nás Verča oslovila s možností udělat v naší firmě průzkum spokojenosti, nebyla jsem si upřímně jistá, jestli to přišlo zrovna v pravou dobu. Měli jsme tehdy spoustu práce, před sebou i za sebou řadu změn a v týmu proto panoval menší přetlak. Ale řekli jsme si proč ne, aspoň se lidé více otevřou a řeknou konkrétní věci, které je třeba aktuálně frustrují a trápí a může to teoreticky pročistit vzduch, což se nakonec i stalo . Zpětně jsme za ten timing moc rádi.

Nejvíc si cením toho, že z reportu i vysvědčení vyplývají konkrétní a uchopitelné výsledky, se kterými se dá dále pracovat. 

Líbí se mi taky to, že si můžeme dát firemní vysvědčení na naše kariérní stránky a využívat je pro účely hiringu nových lidí, kteří můžou mít díky tomu lepší představu o tom, do jaké firmy se hlásí.

Filip Mikschik, Founder @ StartupJobs

U nás ve StartupJobs je spokojenost našeho týmu klíčová a dlouhodobě na ní pracujeme. Proto jsem rád vyzkoušel interní průzkum spokojenosti, který nám jednak řekl, že to děláme dobře a zaměstnanci jsou u nás spokojení a zároveň vytipoval místa, kde je prostor ke zlepšení. Přehledný report a pěkné firemní vysvědčení je jen třešničkou na dortu. Pokud vám záleží na spokojenosti vašich zaměstnanců, je to ideální způsob, jak rychle a efektivně získat feedback, jestli se ubíráte dobrým směrem.

Simona Koszty, HR Manager @ SII Group Česká republika

V uplynulých letech jsme prováděli  běžné průzkumy spokojenosti samostatně, ale nyní jsme chtěli něco navíc. Bylo nám jasné, že to sami nezvládneme, a tak jsme se porozhlédli po externím dodavateli. Vybírali jsme mezi několika dodavateli, ale u Splendid JOB nás oslovil jejich osobní a zároveň profesionální přístup. Dotazník i celkové vyhodnocení bylo přizpůsobené specifikům naší společnosti a během jednotlivých fází jsme společně aktivně komunikovali. Když jsme obdrželi vyhodnocení a analýzu odpovědí, byli jsme velmi mile překvapeni podrobným přehledem i s odkazy na aktuální situaci na trhu a celou řadu cenných doporučení, jak s výsledky nakládat a na co se zaměřit, abychom i nadále poskytovali zaměstnancům příjemné prostředí, zajímavou pracovní náplň a třeba i nové benefity. Některé z nápadů našich  zaměstnanců a doporučení Splendid Job jsme ihned zavedli a výsledkem byla skvělá zpětná vazba zaměstnanců. Jsme velmi rádi, že jsme se rozhodli pro realizaci průzkumu právě se Splendid JOB, protože jejich přidaná hodnota je jedinečná.

Tomáš Brychta, CEO @ UlovDomov.cz

Spokojenosti našich lidí je pro mě velmi důležitá. Proto jsem neváhal a možnost nechat si zpracovat průzkum jsem okamžitě přijal. Byl jsem mile překvapen komplexností a obsáhlostí reportu, který jsme od Splendid JOB dostali. Ověřil jsem si, že mnoho věcí děláme dobře a v mnoha dalších máme nabraný dobrý směr. Zároveň nám ale průzkum odhalil oblasti, na které se máme více soustředit. Kromě toho, že jsme získali velmi cennou zpětnou vazbu od našich zaměstnanců, dostali jsme také konkrétní doporučení na zlepšení.

Markéta Hudáková, HR Manager @ UlovDomov.cz

Na spokojenosti našich lidí dlouhodobě pracujeme, interní průzkum od Splendid JOB jsem vnímala jako příležitost odhalit slabá místa. Velmi oceňuji Verčin způsob komunikace a celkově lidský přístup. Ze zpracovaného reportu je hned na první pohled jasné, že se nejedná o masovou záležitost a nechrlí jeden průzkum za druhým. Dali si velkou práci s vyhodnocením získaných informací. Z reportu jsme se dozvěděli, v jakých oblastech se nám daří, i to, na co je třeba se zaměřit a na čem zapracovat v budoucnu.

Robert Krejča, dříve Head of Development @ Easycore, nyní CEO @ Inventi Labs

Splendid JOB a jejich průzkum nám pomáhá budovat důvěru v rámci našeho týmu a udržovat transparentnost. Absolvováním dotazníkového šetření jsme odhalili prostor na zlepšení a věděli jsme díky tomu, na čem zapracovat. Se Splendid JOB jsem nadále v kontaktu, rád bych pokračoval ve spolupráci.

Marián Škvarek, dřívě Founder & CEO @ Easycore, nyní CEO @ Locco

Udržet a rozvíjet zaměstnance je lehčí a příjemnější jako lov nových. Splendid JOB nám dal super náhled do vlastní firmy a návod jak zlepšit život členům našeho týmu a tím i nám samotným.

Alexandra Kumičíková, dříve HR Manager @ Easycore, nyní HR Manager @ iPresence.ca

Mne osobne sa report a prieskum veľmi pozdával, je to spracované výborne a nemám k tomu vôbec čo dodať, lebo je to prehľadné, graficky výborne doplnené a úplne ma prekvapilo ako užitočné to v konečnom dôsledku je.