Proč se zrodil Splendid JOB?

Musím sobecky přiznat, že Splendid JOB vznikl z vnitřního nutkání budovat něco vlastního. Ale zároveň budovat něco, co bude přinášet naplnění v práci a užitek nejen mně, ale i druhým.

Pak bylo důležité potkat ty správné lidi. A tak jsem svou myšlenku bezděčně sdělila Davovi při našem náhodném rozhovoru nad dojmy z cest, který ji přijal se svým nezaměnitelným nadšením. Taky jsem oslovila kolegu ve své tehdejší práci, Štuliho, který snad přečetl všechny možné knihy o seberozvoji, psychologii a příbuzných vědách. Je to prostě bedna:D. Teď už zbývalo najít a oslovit nějakého IT guru. Má ruka šťastně padla na Matěje, který v mnohém přesahuje pojem “typický ajťák”:).

A zrodil se náš čtyřlístek a společná vize: vybudovat firmu, kde by lidé byli šťastní, a která má smysluplný předmět podnikání, a to pomáhat firmám, které se zajímají o své zaměstnance, mají odvahu ptát se na zpětnou vazbu, chtějí s ní něco dělat, a chápou, že značku tvoří její lidé. Chceme dát světu najevo, že takové firmy si zaslouží pozornost a úspěch.

Dnes je Employer Branding  spíše populární buzzword, a projektů a iniciativ, kterým fandíme, je více. My jsme se ale rozhodli jít jinou cestou. Nejde jen o samotné budování brandu. V budování značky vidíme budování vztahů s lidmi, kteří v dané společnosti pracují. Chceme proto pomoci budovat značku dobrý zaměstnavatel zevnitř, a to zapojením vašich zaměstnanců. Oni jsou to nejdůležitější, co máte.

A tak jdeme za svým PROČ.

Chceme, aby lidé byli v práci šťastní a angažovaní, chceme aby se firmy snažily být dobrými zaměstnavateli, a chceme zviditelnit právě ty firmy, které se o to už snaží, aby mohli být inspirací pro ostatní společnosti. 

Jak Splendid JOB funguje?

Důležité je pochopit a poznat firmu z pohledu zaměstnanců. Na základě našeho jednoduchého online řešení zjistíme jejich názor na firmu, s důrazem angažovanost a motivovanost, a na našem připravovaném portále Splendid JOB v rámci firemního profilu vystavíme se souhlasem firmy tzv. FIREMNÍ VYSVĚDČENÍ.

Pochlubíte se tak, s čím jsou u vás zaměstnanci spokojení, a dáte to vědět širokému okolí.

Ověřeno Splendid JOB 

Můj sen, který už odstartoval, je vybudovat Splendid JOB, firmu, ve které budou lidé pracovat rádi, budou mít pocit naplnění, že se v něčem takovém mohou angažovat, a inspirovat sebe i kolegy, a která půjde jako dobrý zaměstnavatel příkladem.

Budovat tyto hodnoty, je něco, co máme společného?

Chceme s vaší firmou spolupracovat dlouhodobě, sledovat váš vývoj, vidět zlepšení ve smyslu spokojenosti, motivace a angažovanosti zaměstnanců. Je to běh na dlouhou trať, než vás lidé začnou doporučovat. A když vám pomocí Splendid JOB pomůžeme s budováním značky dobrého zaměstnavatele, tak to pro nás bude tou největší odměnou.

Příště se dozvíte s jakou firmou jsme už měli to potěšení spolupracovat.

Veronika
verca@splendidjob.cz
776 044 405