Kritika, která nepřišla: O čem vám zaměstnanci neříkají

Že nejste dobrý šéf, nedáváte jim dostatečnou zpětnou vazbu nebo že nevidí smysl své práce – to všechno může vaše zaměstnance trápit a dokonce je i přimět k odchodu, z očí do očí vám to ale řeknou jen málokdy. Proč? Protože šéf má vždycky pravdu a nikdo si nechce dělat zbytečné problémy.Splendid JOB pro UlovDomov.cz s.r.o.

Potěšení z práce, štěstí a naplnění zaměstnanců jsou pro Tomáše Brychtu, CEO UDINu, důležitými faktory pro fungující firmu.


Splendid JOB pro Easycore

V Easycore měli koule zeptat se svých zaměstnanců na zpětnou vazbu, a co je nejdůležitější – nebáli se s ní následně něco dělat.
Splendid JOB pro Liftago

Ondra Krátký, spoluzakladatel a CEO Liftaga si uvědomoval, že soustředit se jen na vývoj produktu, služby, kterou nabízíte, vás může odvést a vzdálit od potřeb lidí v týmu.


Splendid JOB pro StartupJobs

I když si před nedávnem prošli konzultacemi s koučem a klasickým 360͒ hodnocením, zajímalo je, jak náš produkt funguje, byli zvědavý, jestli zjistíme něco navíc.


Proč se zrodil Splendid JOB?

Musím sobecky přiznat, že Splendid JOB vznikl z vnitřního nutkání budovat něco vlastního. Ale zároveň budovat něco, co bude přinášet naplnění v práci a užitek nejen mně, ale i druhým.