Očekávání vs. realita: Co jste o vlastní firmě možná nevěděli?

V jakých předmětech se nám daří a kde naopak trochu pokulháváme, to nám ve školních lavicích ukazovalo každoroční vysvědčení. To firemní ukazuje v podstatě to samé, jen místo češtiny a matematiky sleduje atmosféru ve společnosti, spokojenost vašich zaměstnanců s náplní jejich práce nebo třeba s vedením. A stejně jako trojka z přírodopisu může i tady nižší hodnocení dost zamrzet. Zvlášť, když by vás kolikrát ani nenapadlo, že vašim lidem něco schází.


Splendid JOB pro Carebnb

V Carebnb si uvědomovali, že i v malém týmu, kde se všichni znají, se můžou najít témata, se kterými se jim kolegové třeba nesvěří. A také se potřebovali od výsledků průzkumu odpíchnout a postavit na nich změny, které povedou ke spokojenosti týmu.


Firemní vysvědčení: Bleskový indikátor „kyselosti“ vašich zaměstnanců

Jste dobrý zaměstnavatel? A jste si tím jistí? Možná jen nevíte, co si o vás vaši zaměstnanci skutečně myslí. Třeba vám to nechtějí říct, nebo nevědí jak. Anebo máte pravdu a všechno je v pořádku. Ale nestálo by za to si to ověřit? Představujeme firemní vysvědčení – lakmusový papírek, který indikuje „kyselost“ atmosféry ve vaší společnosti.


Kritika, která nepřišla: O čem vám zaměstnanci neříkají

Že nejste dobrý šéf, nedáváte jim dostatečnou zpětnou vazbu nebo že nevidí smysl své práce – to všechno může vaše zaměstnance trápit a dokonce je i přimět k odchodu, z očí do očí vám to ale řeknou jen málokdy. Proč? Protože šéf má vždycky pravdu a nikdo si nechce dělat zbytečné problémy.Splendid JOB pro UlovDomov.cz s.r.o.

Potěšení z práce, štěstí a naplnění zaměstnanců jsou pro Tomáše Brychtu, CEO UDINu, důležitými faktory pro fungující firmu.


Splendid JOB pro Easycore

V Easycore měli koule zeptat se svých zaměstnanců na zpětnou vazbu, a co je nejdůležitější – nebáli se s ní následně něco dělat.
Splendid JOB pro Liftago

Ondra Krátký, spoluzakladatel a CEO Liftaga si uvědomoval, že soustředit se jen na vývoj produktu, služby, kterou nabízíte, vás může odvést a vzdálit od potřeb lidí v týmu.