Spokojení zaměstnanci posouvají váš business

Ukažte, že jste dobrý zaměstnavatel
Dozvědět se více
Spokojení zaměstnanci
Osobní doporučení
Žebříček firem
Hodnota značky
Úspěšná firma

Spokojení zaměstnanci jsou více motivovaní a odvádějí lepší práci.

Ukažte svým zaměstnancům, že se o ně zajímáte naším průzkumem spokojenosti zaměstnanců.

Ví o vás i okolí? Využijte náš portál SplendidJOB k prezentování toho, v čem jste podle vašich zaměstnanců dobrý zaměstnavatel.

Doporučili by vás vaši zaměstnanci svým známým jako dobrého zaměstnavatele?

Nebojte se jich zeptat! Zeptáme se za vás!

Employee Experience

Interní průzkum spokojenosti

Oblasti průzkumu
- Spokojenost s náplní práce
- Možnost kariérního růstu
- Vztahy a komunikace
- Motivace
- Pracovní prostředí
- Benefity, platové ohodnocení
- Ztotožnění se se společností
- Zvažování odchodu

Doporučení, co zlepšit

Employer Branding

Firemní vysvědčení

Hodnocené oblasti
- Náplň práce
- Vztahy s kolegy a nadřízenými
- Komunikace a pracovní prostředí

Doporučení firmy jako zaměstnavatele
Pozitiva firmy z pohledu zaměstnanců

Firemní profil

- Reakce na hodnocení
- Reporting
- Prezentace pracovních pozic
- Události
- Prezentace na soc. sítích
- Rating
- Topování společnosti

Náhled do firmy
Referral program

Zařadit se mezi úspěšné firmy

Získejte data pro relevantní rozhodování

Interní průzkum spokojenosti založen na trendovém přístupu psychologie a behaviorální ekonomiky.

  • Online řešení
  • Rychlé vyhodnocení
  • Přízpůsobený na míru
  • Srozumitelný výstup
  • Získáte doporučení, co zlepšit
  • Možnost opakování šetření a vypracování srovnání výsledků
  • Reflektuje současné problémy a trendy v HR
  • Minimální čas vyplnění
  • Anonymní sběr dat
  • Zjišťujeme, co je pro zaměstnance opravdu důležité
  • Vyjadřuje změny uvažování o work-life rovnováze

Jedinečná možnost využít výsledky průzkumu pro budování značky.

Proč je Employer Branding tak důležitý?

Snáze k vám přivedete a udržíte nové talenty.

Klasické pracovní servery dnes přestávají fungovat efektivně a lidé spíše důvěřují doporučením, proto je budování značky společnosti při náboru klíčové.

97%
Kandidátů by při ucházení se o práci v konkrétní firmě uvítalo skutečné informace o tom, jak to v ní funguje.
47%
Kandidátů při hledání práce, nebo během výběrových řízení, nezískalo dostatečné informace o firmě, které potřebovali pro rozhodnutí do dané firmy nastoupit.
63%
Kandidátů se ocitlo v situaci, kdy se rozhodovali mezi více nabídkami práce a uvítali by další zdroj informací ke správnému rozhodnutí.

Jedinečná možnost prezentovat v čem vás zaměstnanci chválí

Budujte svou značku

  1. Získejte komplexní průzkum spokojenosti zaměstnanců, který slouží pro vystavení firemního vysvědčení
  2. Pochlubte se, v čem jste podle vašich zaměstnanců dobrý zaměstnavatel
  3. Přilákejte nejen nové talenty, ale i zákazníky, odběratele, investory
  4. Snadno se můžete porovnat s konkurencí

Každé hodnocení je dobré, i když napoprvé nedopadne nejlépe.
Ale díky internímu šetření spokojenosti víte, co zlepšit.

Za další půl rok/rok můžete v opakovaném průzkumu ukázat, že berete zpětnou vazbu vážně a pracujete s ní. Pak se můžete pochlubit nejen dobrým firemním vysvědčením, ale i tím, že nasloucháte svým lidem.

Ozvěte se nám

Těší nás, že chcete pracovat na Employer Brandingu. Přidejte se mezi úspěšné firmy a nechte nám svůj kontakt, my se vám neprodleně ozveme.

Jak probíhá spolupráce

  1. Zjistíme vaše specifické potřeby
  2. Zrealizujeme a vyhodnotíme interní šetření spokojenosti zaměstnanců
  3. Vystavíme vám vysvědčení a stanete se ověřeným zaměstnavatelem
  4. Spolupráce nekončí:
    • Opakovaná šetření
    • Firemní profil na portálu Splendid JOB coming soon
    • Měsíční reporting, porovnání s konkurencí coming soon

Ukažme společně, že nám na lidech záleží